SELAM ARKADAŞLAR BEN HAZAL ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM ARAYIN TAKILALIM!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Dövmeli kızla sikiş mükemmel bir karısının kardeşi olmak ne demek biliyor musun? Bence biliyorsun. Evlenmeden önce ben hiç fark ama tanıdık zaman baldızı ettim.karı benim sabiti sonra evlendikten sonra bana hukuk fakültesinde kız kardeşi için bizimle yaşamaya başladı ne kadar az fark evlenmedim. Hiç biri olarak görmedim, ancak çok güzel ve çekici bir kız. Ama eşim ile değişti herşey ülkeye gitmek için. Ben evin kalır Baldızı. Ablam-in-law evde sürekli beni heyecanlandıran ve üzerimden aklımı aldı şey yapıyor. Yani ben şimdi o bunu planladığını nasıl sıkışmış başlaış ve ben nihayet benim amacına ulaşmış. Ben benim kucağına alarak başladı tutarlılık getirmek planı ne tutun. Ben ayağa kalktı, ama aletim bir kargaşa oldu. O benim horoz gözlerimi dikilmiş olduğu gibi Bean Edan, vücudu durulama ılık su sabunlu. Duruladıktan sonra Edam geri döngü oldum duş almaya başladı. Eda “Eğer sırtında sabun isterseniz ben de oldum?”, Elinde bier şampuan şişesi ile kolumu çekerek Dedi. Ben zaten onun evinde olduğunu söyledi beklemek “Ben eğer çok iyi!” Dedim. Ona ben geri sabunlayıp topuk geldi benim ayı, yapılmış gibi, ben onun önünde döndü ve ben biraz bacaklarımı açtım. Benim horoz dik ayak oldu. Benim bacak kadar gidiyor dick gelir ve dudaklarım düzey Eda yüzü benim dick biirkaç kasık inç yaşındayken sabun ayaklarımı başladı. Dudaklarını bier arkasında git ben yapıştırarak devam etmesini söyledim benim horoz dokunun.

Biiraz benim Dick yaladı ve başını öptü, okşadı benim topları benim amma bu ayı içinde yeterli değildi. Kaldırdım. Onna elleri sikimi roll up dan şampuan alın, ben şampuan ve şampuan bol koymak ve sonra elimde duyuyorum. Bacaklarınızı açın, ben Aldie kucağımda Edam ayakta. Boynuma Eda kollar, bacaklar bel benim ulaşmıştı. Ben de barakalar ve kalça göt yanakları yoğuruy ettik. Benim horoz bu pozisyonda vajina dudakları arasında yerleşmiş oldu. Ben eve girmek için umutsuz değilim. Biiraz, kulak memesi Edan, kulak emme sonra yaladı “Bana içinde gitmek istiyor musunuz?” Diye fısıldadım.

, Kollarını sıkı sarılarak Eda boynuma “Hu hu!” Diye mırıldandı. Edam horoz başımı vajina deliğinin çakıştığını getirerek, ileri geri alarak kucağıma, biirkaç zaman, ben ritmik hareketi ile benim dick terk etmeye başladı … vajina, Eda kendini kafa içine dick s giriş kasları sıkmak başladı. “Senin serbest gevşetin!” Dedim. Kendini Çıkış; Eda benim Dick, ben de derin, ben sıkıca bastırın benim horoz içine girmek için hamle yaptı bıraktı. Edan vajinanın içinde tamamen horoz kayboldu banyo inletirk çığlık. Ben yanardağ içine benim bier horoz sanki oki KADD, sıcaktı. Kollarıma, ağlama ve Edam içinde Hoplatırk “çıkarlar, Cook acıyor!” O söylemeye başladı. Bier elimle ağzını kapattı.

Category:

+18

Sizde Video için Bir Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir * Required fields are marked *

*